1

Téma: Pôžička Ammado

Ak si potrebujete výhodne požičať, obráťte sa na Ammado pôžičky. Požičiame vám rýchlo za výhodný úrok. Naše pôžičky sú určené všetkým a to bez dokladovania príjmu a ručenia. Pri našej pôžičke neplatíte žiadne poplatky a získať ju môžete už do 24 hodín od odoslania vašej žiadosti. Požičiavajte si peniaze moderným spôsobom, požičiavajte si s Ammado. Už nemusíte zbytočne platiť vysoké úroky. Naša pôžička je výhodná a získať ju môžete jednoducho aj prostredníctvom mobilného telefónu. Požičajte si ešte dnes. Viac informácii o našej pôžičke získate na https://www.ammado.sk

2 Naposledy upravil: okalote (21. 10. 2018 12:56:22)

Re: Pôžička Ammado

pôžička

3

Re: Pôžička Ammado

nebanková pôžička

4

Re: Pôžička Ammado

mini pôžička

Aj keď je naša "pôžička MINI", prekvapí vás svojou expresnou rýchlosťou. Peniaze máte na účte behom chvíle alebo už zajtra na vašej pošte. MINI pôžička vám garantuje rýchly servis, ktorý je pre našich klientov kľúčový. Vyskúšajte nás a vyriešte si vaše finančné problémy s MINI pôžičkou.

5

Re: Pôžička Ammado

pôžička na kartu

Ammado - Pôžička na kartu
Získajte platobnú kartu, s ktorú si budete môcť vybrať svoje peniaze rovnako jednoducho ako z bežnej karty od banky. Je do jednoduché a praktické a získať ju môžete ešte dnes.

Platobná karta s pôžičkou až 7000 EUR
Revolvingová pôžička od Ammado je určená klientom, ktorí si chcú moderne požičať. Jednoducho vám dáme minimálnu splátku a všetko, čo nám vrátite môžete opätovne čerpať bez toho aby ste museli znovu o pôžičku požiadať. Požičané bude jednoducho vaše a kedykoľvek vám budú peniaze k dispozícii. Vaše splátky sa tak premieňajú pre váš nový úver v prípade, že ho budete potrebovať.

Výhody splácania
Moderná pôžička na kartu nesie so sebou výhody, ktoré vás očaria. Minimálnu splátku, ktorú vám nastavíme tak, aby žiadnym spôsobom neohrozovala váš finančný rozpočet budete splácať pôžičku. O vašej skutočnej splátke však rozhodujete vy. Ak sa rozhodnete napríklad splácať o 15 EUR viac, umožníme vám to. Všetky splatené peniaze totiž môžete opätovne čerpať.

Plaťte kartou alebo vyberajte
Kartu s vašou novou pôžičkou môžete používať všetkými metódami. Platiť v obchode, na internete, vyberať peniaze z bankomatu alebo si jednoducho odošlete peniaze z karty na váš účet. Je to flexibilný spôsob identický s klasickou platobnou kartou, na ktorú ste si už zvykli.

Keď kartu, tak praktickú
Okrem peňazí na karte získate aj praktické výhody:


V zahraničí si môžete až 3X vybrať svoje peniaze úplne zadarmo
Nákup tovaru s väčšou sumou si môžete rozložiť na splátky
Naši obchodní partery vám za nákup kartou vrátia až do 10%
Raz do roka si môžete zdarma odložiť svoju splátku na neskôr

Poistenie pôžičky na kartu
Našu pôžičku na kartu si môžete aj poistiť a to nielen pre prípad straty, či krádeže alebo zneužitia. Poistné sa vzťahuje aj na práceneschopnosť, úrazy, stratu zamestnania, invaliditu, smrti. Ponúkame vám až z troch poistných balíčkov na výber. Jednoducho si zvolíte ten, ktorý vám najviac vyhovuje.Požiadajte si o modernú pôžičku na kartu ešte dnes a získajte až 7000 EUR. Je do praktické a jednoduché.

6

Re: Pôžička Ammado

pôžička ihneď

Pôžička ihneď - Požičajte si obratom
Pre klientov, ktorí si potrebujú požičať peniaze súrne sme pripravili pôžičky, ktoré sú schválené ihneď. Už nemusíte dlho čakať na spracovanie vašej žiadosti. Jednoducho vám ju ihneď analyzujeme a v prípade schválenia obratom odošleme peniaze.

Pôžička, ktorú vám schválime ihneď je rýchla a jednoduchá. Peniaze ihneď na bankovom účte a to do pár minút. Požičajte si z dvoch produktov, ktoré sú obratom schválené.

7

Re: Pôžička Ammado

Pôžička bez dokladovania príjmu

ľahko ju môžete získať?
Určite poznáte ten nepríjemný pocit keď Vám v banke oznámia, že Váš spotrebný úver musíte vydokladovať. Dokladovať príjem je nielen časovo náročné ale aj niekedy jednoducho nemožné. Bez dokladovania príjmu to ide tiež! Mnoho pôžičkových spoločností zabúda na pomery, ktoré slovenskí zamestnávatelia preferujú. Predovšetkým ide o nepríjemný fenomén zamestnávania na minimálnu mzdu a ostatné bokom. Človek, ktorý potom potrebuje súrne pôžičku nedokáže svoj príjem dokladovať.

Bez dokladovania v 21. Storočí
Ako dokladovať nedokladovateľný príjem, ktorý síce klient má no nedokáže ho vydokladovať? Toto je častá otázka mnohých z Vás. Pôžičkové ale aj bankové domy nemôžu ignorovať fakt, že na Slovensku sa preferuje znižovanie skutočných príjmov. Jednotlivec len ťažko dokáže ovplyvniť túto situáciu. Zamestnávateľ si nastolí podmienky, s ktorými keď zamestnanec nesúhlasí, môže prísť o zamestnanie.

Pôžičky pre živnostníkov bez dokladovania
Rovnaký problém majú aj živnostníci. Svoj skutočný príjem skresľujú a to kvôli vysokým odvodom. Potom sa rovnako dostávajú do situácie keď nedokážu vydokladovať svoj skutočný príjem. Pôžička bez dokladovania je preto určená aj tejto skupine klientov.

Požičajte si bez dokladovania
Ammado pôžička bez dokladovania je až do výšky 7000 EUR. Požičajte si moderným spôsobom online a získajte finančné prostriedky ešte dnes. Dá sa to aj bez dokladovania a výhodne.