Téma: pripomienky

Vážený pán starosta,
prosila som Vás, aby ste oznam o zvolávaní zastupiteľstva zverejňovali týždeň dopredu, ako je zvykom vo väčšine inštitúcii. Bez úspechu. Zasadnutie, ktoré sa koná dnes, ste zverejnili len dva dni pred jeho konaním
Už tri krát som Vás prosila aby ste zverejnili zápisnice ešte z jesene. Bez úspechu. Zápisnice sa majú zverejniť do týždňa po ich konaní.
Na internej stránke máte v zložke zastupiteľstvo neaktuálne údaje staré 3 mesiace.
Na poslednom zasadnutí ste mi sľúbili, že budete riešiť čierne skládky v okolí Kotrčinej Lúčky. Táto téma však nie je na dnešnom zasadnutí.
Znova Vás prosím aby ste spojazdnili cestu k nášmu domu. Je taká šmykľavá, že sa odtiaľto nevieme dostať autami a aj peši je to nebezpečné.
Mirjam Valkovičová

2

Re: pripomienky

Ahojte skúste zabezpečiť aby sa ohrnul sneh čo najskôr čakali sme na pluh 24 hodín hlavne že Synak si cestu odfrezuje a starosta nasolí aby sa mu nešmýkalo a ostatný čo?

3

Bobovicovci nabudúce zavolajte a prídem aj ku vám. Len na upresnenie fréza nie je obecná ale 1/2 moja a druhá Bohusa Ondrusa takže za VLASTNÉ si udrzujeme cestu zjazdnu. Traktor čo udržiava cesty v K.Lucke nie je Obecný takže nemáme naň dosah. Nakoniec problém so snehom a údržbou bol na celom Slovensku. "Ahojte "

Vážený pán starosta,
ešte v minulom roku ste sľúbili, že sa postaráte o to, aby zápisnice zo zasadnutí zastupiteľstva boli riadne zverejňované na stránke OÚ. S poľutovaním konštatujem, že sa tak nestalo. Do dnešného dňa nie sú zverejnené zápisnice z tohoto roku.
Ponúkla som sa, že budem písať zápisnice, aby to prebehalo korektne. Zápisnicu z 12. marca som overenú priniesla na OÚ dňa 17. marca. Napriek tomu dodnes nie je zverejnená na webovej stránke obce.
Zastupiteľstvo Vám odsúhlasilo zvýšený úväzok, aby ste svoju prácu stíhali urobiť. Nepomohlo.
Považujem nezverejňovanie zápisníc za neúctu k ľuďom, ktorých veci spravujete.
Mirjam Valkovičová